Nie zapominajmy o tych, którzy już nie potrafią pamiętać...

Liczymy bardzo na pomoc tych, którym nie jest obojętny los chorych na chorobę Alzheimera i ich często zagubionych i potrzebujących pomocy opiekunów rodzinnych. Każda złotówka jest dla nas cenna! Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Wspieranie naszej organizacji jest możliwe także w trakcie zakupów online w jednym z ponad 700 sklepów internetowych współpracujących z portalem Fanimani.pl (lista sklepów).

Wpłata tradycyjna

Polskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera

ul. Emilii Plater 47, 00-118 Warszawa

Nr konta: 69 1500 1272 1212 7001 1122 0000

Kliknij na obrazek, aby pobrać gotowy blankiet wpłaty do druku

Wpłata przez Internet

Jeśli masz dostęp do swojego banku przez internet to możesz wykonać przelew ekspresowy już teraz.

Dzięki Tpay możecie Państwo przekazać darowiznę nowoczesnymi formami płatności takimi jak BLIK / płatność kartą / aplikacją lub szybkim przelewem z dowolnego banku

Logo tpay.com

Logo tpay.com

Logo tpay.com

Prosimy wszystkich członków i sympatyków naszego Stowarzyszenia o przekazywanie na cele statutowe 1% odpisu z podatku - KRS 0000113790.

 

Podziękowania

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy !!

Już dwudziesty ósmy rok pomagamy chorym i ich opiekunom rodzinnym. Liczymy bardzo na pomoc tych, którym nie jest obojętny los chorych na chorobę Alzheimera i ich często zagubionych i potrzebujących pomocy opiekunów rodzinnych. Każda złotówka jest dla nas cenna !

Podziękowania za przekazanie 1% podatku za rok 2018 na cele realizowane przez Polskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera wraz z listą Urzędów Skarbowych, poprzez które wpłynęło wsparcie dla naszego Stowarzyszenia.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Pragniemy serdecznie podziękować wrocławskiej Kancelarii prawnej R. Ptak i Wspólnicy za darowiznę na rzecz naszego Stowarzyszenia, oraz pamięć o osobach chorych i potrzebujących.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY